Boho svatební šaty

Pro každou nevěstu s bohémskou duší

Vysnila jste si úchvatné krajkové svatební šaty v boho stylu, které rozhodně nepatří mezi ty tradiční? V našem salonu najdete neuvěřitelné množství bohémsky rozevlátých šatů ve velikostech 34 až 44, které vás svými originálními, pohodlnými střihy, kvalitními materiály a dechberoucími krajkami jednoduše dostanou. Zamilujete se na první pohled, na první dotek, na první obléknutí.

Originální střihy a propracované detaily

Neustále sledujeme nové trendy, objevujeme originální značky a přivážíme ze světových veletrhů ty nejžhavější modely. Nikde jinde v Česku nenajdete takový výběr boho svatebních šatů pro každou postavu, které výrazně vyčnívají z běžné nabídky českých salonů. Všechny modely pečlivě vybíráme podle kvality zpracování a materiálů a aktuálních trendů (více se dozvíte na stránce Naše šaty). Víme, jaké bohémské svatební šaty vyrazí ženichovi dech a v jakých se vy budete cítit jako bohyně.

Boho svatební šaty – rozevláté i elegantní

Rezervujte si termín zkoušky a přijďte si vyzkoušet boho svatební šaty, o jakých sníte. Během zkoušky se věnujeme jen a jen vám a společně objevíme boho šaty, které perfektně sedí k vaší postavě, osobnosti i stylu svatby. Ať už chystáte boho svatbu v přírodě nebo v městském industriálním prostoru, určitě v naší široké nabídce bohémských modelů objevíme ty, které vám perfektně padnou. Budou to elegantní šaty s úchvatnou krajkou s originálním vzorem, rozevláté svatební šaty jako pro vílu, jednoduché šaty s dlouhým rukávem, krajkové šaty s rafinovaným výstřihem na zádech nebo opravdu trendy svatební šaty se zvonovými rukávy?

Dama Couture Jordan Dama Couture Jordan KR21 HI-RES- ORLA- 50395- BACK- LANDSCAPE_CROP