Naše šaty

V jakých šatech si užijete své MOMENTY vy?

Až spatříte náš výběr netradičních a do nejmenších detailů propracovaných šatů ve velikostech 34 až 44, budete si připadat jako v pohádce. Ať už jste si vysnila originální boho svatební šaty s dechberoucí krajkou nebo naopak elegantní, jednoduchý model z hedvábí, pomůžeme vám najít takové, které perfekně padnou vaší postavě i jedinečnému stylu.

Nechte se uchvátit tou nádherou

Každá nevěsta je jiná. Každá má jinou postavu, jiný vkus, jiné představy o svých svatebních šatech. Postaráme se o to, abyste v naší nabídce našla přesně takové, které podtrhnou vaše křivky a ve kterých se budete cítit pohodlně, dokonale a sama sebou. Rezervujte si termín zkoušky a přijeďte se zamilovat do svých svatebních šatů.

Sledujeme aktuální trendy a ze světových veletrhů dovážíme do salonu každý rok novou kolekci svatebních šatů, které jsme kousek po kousku pečlivě vybírali nejen podle toho, jak vypadají, ale také podle kvality materiálu a zpracování. Nevěsty, které k nám přijíždějí z celé republiky, jsou z vždy nadšené z toho, jak moc jsou naše svatební šaty pohodlné a příjemné. Nikde neškrábou, nekoušou, netlačí… zkrátka s vámi dokonale splynou.

Každý rok nová kolekce

U nás opravdu nenajdete svatební šaty, ve kterých by se vdávaly desítky nevěst před vámi. Každý rok totiž za ceny půjčovného vyprodáváme šaty z loňské kolekce a salon opět zaplníme desítkami nových modelů. Většina našich svatebních šatů se tak během jednoho roku půjčí maximálně třikrát.

Nová kolekce šatů pro svatební sezónu 2021 UŽ V ŘÍJNU 2020!

Ceny půjčovného

Půjčovné svatebních šatů zahrnuje samotnou výpůjčku, úpravy na míru a profesionální čištění. Ceny se u jednotlivých modelů svatebních šatů liší v závislosti na značce a materiálu, pohybují se od 12 do 18 tisíc korun.

Svatební šaty na prodej

Nově máme v nabídce také kolekci svatebních šatů na prodej. Jejich ceny jsou různé (od 15 tisíc korun), záleží, jaký model od jakého designéra si vyberete.