Naše šaty

Buďte jedinečná, buďte sama sebou!

Ať už jste si vysnila krajkové boho svatební šaty, nebo minimalistické šaty, u nás najdete přesně takové, které perfektně padnou vaší postavě, stylu i osobnosti. Protože dokážeme vyzdvihnout jedinečnost každé naší nevěsty.

Svatební šaty, které vás dostanou

My víme, že není jednoduché najít svatební šaty, u kterých jen vydechnete: “To jsou ony!” Od vás to slyšíme často a to nás těší! Nevěsty, které k nám přijíždějí z celé republiky, jsou vždy nadšené z toho, jak moc jsou naše svatební šaty pohodlné a příjemné. Vybíráme je totiž pečlivě kousek po kousku a to nejen podle vzhledu, ale i podle kvality materiálu a zpracování, takže vám můžeme zaručit naprostou pohodlnost. Nikde neškrábou, nekoušou, netlačí… zkrátka s vámi dokonale splynou. A máme je ve velikostech 34 až 42!

Všechny svatební šaty z nové kolekce pro sezónu 2021 budou v salonu připraveny V PROSINCI 2020

Ceny půjčovného

Půjčovné svatebních šatů zahrnuje samotnou výpůjčku, úpravy na míru a profesionální čištění. Ceny se u jednotlivých modelů svatebních šatů liší v závislosti na značce a materiálu. Pohybují se od 12 do 19 tisíc korun.

Svatební šaty na prodej

Obvykle se u nás na podzim koná velký výprodej svatebních šatů z uplynulé sezony, ale v roce 2020 se výprodej neuskuteční. Vzhledem k letošní mimořádné situaci a spoustě přeložených svateb jsme mnoha nevěstám vyšli vstříc a jejich vysněné svatební šaty přerezervovali na nový termín v roce 2021. Tyto šaty tedy zatím zůstávají v našem salonu.
ALE pokud byste si ráda své svatební šaty koupila, v nabídce máme také kolekci svatebních šatů na prodej. Jejich ceny jsou různé (od 15 tisíc), záleží, jaký model si vyberete.

V jakých svatebních šatech strávíte TY MOMENTY vy?

Každá nevěsta je jiná. Každá má jinou postavu, jiný vkus, jiné představy o svých svatebních šatech. My to víme a jsme tu proto, abyste u nás našla přesně ty šaty, které jen podtrhnou vaši krásu, ve kterých se budete cítit pohodlně, dokonale a sebejistě. Rezervujte si svou zkoušku a přijeďte se zamilovat do svých svatebních šatů.