Rezervace

Poplatek za zkoušku/konzultaci: 650 Kč
Rezervace zkoušky: přes online rezervační formulář
Změna rezervace zkoušky: přes Váš uživatelský účet (nejpozději do 48 hodin před začátkem)

Rezervační systém pro zkoušky na rok 2024 je v provozu a můžete se přihlašovat!
Pokud budete mít komplikace s rezervačním systémem, obraťte se na nás e-mailem nebo telefonicky.

Termíny jsou nyní vypsané na březen. Zkoušky budou probíhat ještě i v dubnu. Poté nám začíná sezóna svateb a závěrečných zkoušek s našimi nevěstami.
Pro zkoušení v Praze je výběr termínů omezený a proto, pokud máte o zkoušku v Praze zájem, neváhejte s rezervací. Poslední zkoušení proběhne v březnu. Později bude k dispozici pouze Tišnov.

Prosíme, vyplňujte rezervační formulář, až když jste si termínem OPRAVDU JISTÁ. Některé nevěsty to zkoušejí “nanečisto” a opustí rezervační systém před dokončením platby. Když potom chtějí rezervaci provést znovu, systém je už nepustí se stejným e-mailem. Proto prosíme, dokončujte rezervace a předejděte tak komplikacím. Po dokončení rezervace Vám přijde potvrzovací e-mail a přihlašovací údaje. Prosím zkontrolujte i složky SPAM/ HROMADNÉ. Děkujeme.

Pokud váháte, kterou kategorii zvolit, změřte se V PASE a PŘES HRUDNÍK. Máte-li v pase více než 70 cm a přes hrudník více než 90 cm, vyberte prosím zkoušku šatů pro velikosti od 38! Míry v pase jsou pro nás důležitější.

Načítám...