Zkoušky

Rezervujte si termín zkoušky svatebních šatů

Víte, jak poznáte, že to jsou TY ŠATY? Zkrátka se do nich zamilujete, jakmile si je obléknete. Není na co čekat, objednejte si svůj termín zkoušky. V našem salonu se můžete těšit na sklenku prosecca, šálek kávy a hlavně profesionální tým, který se bude věnovat jen a jen vám.

Poplatek za zkoušku: 450 Kč (zaplatíte platební kartou při rezervaci termínu)
Rezervace zkoušky: pouze přes online rezervační formulář
Zrušení rezervace zkoušky: viz. potvrzovací email z on-line systému/telefonicky (+420 775 872 276)
Počet osob: nevěsta a 2 osoby
Doba trvání zkoušky: 60 minut
Závazná rezervace šatů: po složení 50% nevratné zálohy
Finální zkouška: 2 týdny před svatbou nebo v týdnu, kdy se svatba koná
Doplatek za šaty: v den převzetí šatů

Zrušit/změnit zkoušku lze nejpozději 48 hodin před termínem, a to pouze telefonicky: +420 775 872 276

Kdy na zkoušku svatebních šatů přijít

Pokud máte v plánu navštívit více svatebních salonů, abyste si byla opravdu jistá svým výběrem, doporučujeme, aby byl salon MOMENTY vaší poslední zastávkou. Stává se nám totiž, že je nevěsta během zkoušky překvapená, že jí třeba hned druhé vyzkoušené šaty perfektně sednou, jsou pohodlné a opravdu jí sluší. Může mít pocit, že si přece nemůže vybrat hned v prvním salonu, který navštíví. Většinou se k nám ale zase vrátí a lituje, že už jsou její šaty zarezervované. Naše šaty nejsou obnošené a zničené, protože dbáme na kvalitu. Půjčujeme je maximálně 4x.

Jak zkouška svatebních šatů probíhá

Protože se předem domluvíme na konkrétním termínu vaší návštěvy, budeme se během samotné zkoušky věnovat jen a jen vám. Společně najdeme svatební šaty, do kterých se okamžitě zamilujete, a ve kterých si budete připadat nádherně. Když bude potřeba, vybrané šaty vám upravíme na míru.

Upozorňujeme, že je nutné na domluvený termín přijít včas. Pokud se opozdíte, většinou nemůžeme vaši zkoušku prodloužit, bylo by to na úkor nevěst, které mají objednaný termín po vás.

Prosíme, pokud se chcete ještě před zkouškou na něco zeptat ZAVOLEJTE NÁM na číslo +420 775 872 276 , bohužel nemáme kapacitu odpovídat na všechny zprávy na sociálních sítích a věřte, že jich máme denně plné directy. Děkujeme!

Závěrečná zkouška svatebních šatů

V den své závěrečné zkoušky si můžete šaty rovnou převzít, nemusíte k nám tak během jednoho týdne jezdit vícekrát. Víme, jak jsou poslední dny před svatbou stresující, proto vám chceme dopřát trochu klidu.
Na závěrečné zkoušce si své svatební šaty naposledy vyzkoušíte, a pokud budou potřeba ještě nějaké úpravy, naše švadlenka je udělá na počkání.

Co a koho si vzít na zkoušku s sebou

Abyste se dokázala plně vcítit do své role nevěsty, je potřeba, abyste byla během zkoušky svatebních šatů sama sebou. Vhodné je jemné líčení bez rtěnky, nutné je tělové prádlo!

Ať už si s sebou budete chtít vzít kamarádku, sestru, maminku, babičku nebo tchyni, měly by mít podobný vkus. Protože i ve svatebních šatech s hlubokým výstřihem budete krásná nevěsta. Váš pocit je ten nejdůležitější.

Upozornění: zkoušky s dětmi

Pokud máte malé děti, můžete je vzít na zkoušku svatebních šatů s sebou, ale v salonu nesmí jíst. Jakékoliv znečištění či jiná škoda na šatech je na vaši zodpovědnost.