Zkoušky

! Aktuální situace kolem COVID-19 !

V souvislosti s aktuálními vládními opatřeními a hrozbou nákazy koronavirem aktuálně umožňujeme zkoušky svatebních šatů pouze v počtu 1+1, tedy pouze nevěsta a jedna další osoba jako doprovod.

Během zkoušek prosím dodržujte hygienická pravidla, desinfekční gel máme k dispozici. V případě jakéhokoliv nachlazení a nemoci si prosím přeobjednejte termín – vymyslíme to tak, aby jste měla na svatbu perfektní šaty i v současné nelehké době.

Rezervujte si termín zkoušky svatebních šatů

Víte, jak poznáte, že to jsou TY ŠATY? Zkrátka se do nich zamilujete, jakmile si je obléknete. Není na co čekat, objednejte si svůj termín zkoušky a rezervujte si své vysněné svatební šaty.
Zkoušky probíhají od pondělí do soboty. Můžete si vybrat ze dvou variant.

  • MOMENTY jen pro vás – během této zkoušky se budeme věnovat jen vám, vyzkoušíte si šaty, které se vám líbí, a poradíme vám nejvhodnější modely pro vaši postavu. Zkouška trvá maximálně 60 minut a stojí 350 Kč. Pokud si ji chcete vychutnat i s bublinkami, za 250 Kč si můžete přikoupit lahev prosecca.
  • MOMENTY jako zážitek – i u této zkoušky máte celý salon jen pro sebe a věnujeme se pouze vám, ale věnujeme se vám déle. Tato varianta trvá zhruba 90 minut, stojí 900 Kč a v ceně je zahrnuta lahev prosecca, káva pro vás i váš doprovod a je možné si objednat i něco sladkého na zub.

ZKOUŠKA JE ZDARMA v případě, že si hned na zkoušce šaty rezervujete a složíte zálohu.

Rezervovat termín zkoušky lze POUZE TELEFONICKY: +420 739 032 615

Kdy na zkoušku svatebních šatů přijít

Pokud máte v plánu navštívit více svatebních salonů, abyste si byla opravdu jista svým výběrem svatebních šatů, doporučujeme, aby byl salon MOMENTY vaší poslední zastávkou. Stává se nám totiž, že je nevěsta během zkoušky upřímně překvapená, že jí třeba hned druhé vyzkoušené šaty perfektně sednou, jsou pohodlné a opravdu jí sluší, ale má pocit, že si přece nemůže vybrat hned v prvním salonu, který navštíví. Pak se k nám ale daná nevěsta zase vrátí a lituje, když jsou její šaty už zarezervované. Vzhledem k tomu, že zajišťujeme maximální kvalitu a neobnošenost našich modelů, každé šaty půjčujeme pouze 3x až 4x. Poté několikrát ročně uspořádáme výprodej, kde si tyto šaty můžete za ceny půjčovného odkoupit.

Jak zkouška svatebních šatů probíhá

Protože se předem domluvíme na konkrétním termínu vaší návštěvy, budeme se během samotné zkoušky věnovat jen a jen vám. Společně najdeme svatební šaty, do kterých se okamžitě zamilujete a ve kterých si budete připadat nádherně. Když bude potřeba, vybrané šaty vám upravíme na míru.

Upozorňujeme, že je nutné na domluvený termín přijít včas. Pokud se opozdíte, většinou nemůžeme vaši zkoušku prodloužit, bylo by to na úkor nevěst, které mají objednaný termín po vás.

! Prosím, pokud se chcete ještě před zkouškou na něco zeptat nebo musíte náhle zkoušku zrušit, ZAVOLEJTE NÁM na číslo +420 739 032 615 – bohužel nemáme kapacitu odpovídat na všechny zprávy na sociálních sítích a věřte, že jich máme denně plné directy... !

Závěrečná zkouška svatebních šatů

V den své závěrečné zkoušky si můžete šaty rovnou převzít, nemusíte k nám tak během jednoho týdne jezdit vícekrát. Víme, jak jsou poslední dny před svatbou stresující, proto vám chceme dopřát trochu klidu.
Na závěrečné zkoušce si své svatební šaty naposledy vyzkoušíte a pokud budou potřeba ještě nějaké úpravy na míru, naše švadlenka je udělá na počkání.

Co a koho si vzít na zkoušku s sebou

Abyste se dokázala plně vcítit do své role nevěsty, je potřeba, abyste byla během zkoušky svatebních šatů sama sebou. Vhodné je jemné líčení bez rtěnky, nutné je tělové prádlo!

Ať už si s sebou budete chtít vzít kamarádku, sestru, maminku, babičku nebo tchyni, měly by mít podobný vkus. Protože i ve svatebních šatech s hlubokým výstřihem budete krásná nevěsta. Váš pocit je ten nejdůležitější.

Upozornění: zkoušky s dětmi

Pokud máte malé děti, můžete je vzít na zkoušku svatebních šatů s sebou, ale v salonu nesmí jíst. Jakékoliv znečištění či jiná škoda na šatech je na vaši zodpovědnost.