Zkoušky

Rezervujte si termín

Víte, jak poznáte, že to jsou TY ŠATY? Zkrátka se do nich zamilujete, jakmile si je obléknete. Není na co čekat, objednejte si svůj termín zkoušky a rezervujte si své vysněné svatební šaty.
Zkoušky probíhají od pondělí do soboty. Můžete si vybrat ze dvou variant.

  • MOMENTY jen pro vás – během této zkoušky se budeme věnovat jen vám, vyzkoušíte si šaty, které se vám líbí, a poradíme vám nejvhodnější modely pro vaši postavu. Zkouška trvá maximálně 60 minut a stojí 300 Kč.
  • MOMENTY jako zážitek – i u této zkoušky máte celý salon jen pro sebe a věnujeme se pouze vám. Tato varianta trvá zhruba 90 minut, stojí 600 Kč a v ceně je i vychlazená lahev sektu a káva pro vás a váš doprovod.

ZKOUŠKA ZDARMA v případě, že si hned na zkoušce šaty rezervujete a složíte zálohu.

Rezervovat termín zkoušky lze POUZE TELEFONICKY: +420 739 032 615

Jak zkouška probíhá

Protože se předem domluvíme na konkrétním termínu vaší návštěvy, budeme se během samotné zkoušky věnovat jen a jen vám. Společně najdeme svatební šaty, do kterých se okamžitě zamilujete a ve kterých si budete připadat nádherně. Když bude potřeba, vybrané šaty vám upravíme na míru.

Upozorňujeme, že je nutné na domluvený termín přijít včas. Pokud se opozdíte, většinou nemůžeme vaši zkoušku prodloužit, bylo by to na úkor nevěst, které mají objednaný termín po vás.

Závěrečná zkouška šatů

V den své závěrečné zkoušky si můžete šaty rovnou převzít, nemusíte k nám tak během jednoho týdne jezdit vícekrát. Víme, jak jsou poslední dny před svatbou stresující, proto vám chceme dopřát trochu klidu.
Na závěrečné zkoušce si své svatební šaty naposledy vyzkoušíte a pokud budou potřeba ještě nějaké úpravy na míru, naše švadlenka je udělá na počkání.

Co a koho si vzít na zkoušku s sebou

Abyste se dokázala plně vcítit do své role nevěsty, je potřeba, abyste byla během zkoušky svatebních šatů sama sebou. Vhodné je jemné líčení bez rtěnky, nutné je tělové prádlo.

Ať už si s sebou budete chtít vzít kamarádku, sestru, maminku, babičku nebo tchyni, měly by mít podobný vkus. Protože i ve svatebních šatech s hlubokým výstřihem budete krásná nevěsta. Váš pocit je ten nejdůležitější.

Upozornění: zkoušky s dětmi

Pokud máte malé děti, můžete je vzít na zkoušku svatebních šatů s sebou, ale v salonu nesmí jíst. Jakékoliv znečištění či jiná škoda na šatech je na vaši zodpovědnost.